22. aug. 2016

Disain ja kirjastus

Raamatute kirjastamine

Pakume kõiki trükise kirjastamisega seotud tööetappe, alates kirjastatava materjali ettevalmistustöödest kuni selle materjali trükkimiseni.

Meilt saab tellida nii valmis trükist kui ka üksikuid kirjastamise etappe:

 • Tõlkimine
 • Keeletoimetamine
 • Kujundamine
 • Illustreerimine (joonistamine, fotografeerimine)
 • Küljendamine
 • Trükkimine

Peale klassikalisele paberile

kirjastamisviisile pakume veel digi- ja audioraamatute kirjastamist.

Valmistame

Paber-raamatud

Digiraamatud

Audioraamatud

Brošüürid

Kataloogid

Mängude kirjastamine

Aitame teie ideest luua mängustateegia, -dünaamika ja -arhitektuuri, kujundada mängulaua-mänguvahendid-kaardid, kujundada ja küljendada trükitavad asjad,  teha mängu prototüüp, testida ja lõpuks valmistada mängu koos pakendiga.

Võite tellida meilt ka üksikuid mängu kirjastamise etappe.

J. R. Murray jagab oma klassikalises teoses History of Board Games lauamängud viide suurde kategooriasse:

 1.  Joondamismängud (games of alignment and configuration), kus on eesmärgiks moodustada oma mängunuppudega katkematu rida (kõige tüüpilisem) või mõni muu kujund (trips-traps-trull).
 2. Sõjamängud (games of war), kus on eesmärgiks võtta ära vastase nupud (male, kabe).
 3. Jahimängud (hunt games), kus on eesmärgiks blokeerida vastase üksik mängunupp või oluliselt väiksem hulk nuppe kui "jahtival mängijal".
 4. Tagaajamismängud (race games), kus on mängu eesmärgiks jõuda oma nupu või nuppudega esimesena "koju" (backgammon).
 5. Mancala mängud (mancala games), kus on eesmärgiks võtta ära enamus laual olevatest neutraalsetest nuppudest.

Veel jagatakse mänge järgmistesse kategooriatesse: lastemängud, õppemängud, peremängud, seltskonnamängud, kaardimängud, sõjamängud, mõttemängud, käitumismängud (psühholoogilise taustaga), strateegiamängud (koostöö-, poliitika-, ehitus-, majandusmängud jne.).

Kui arendad mängu tegemise ideed, siis tasub endalt küsida:

Mis on mängu eesmärk?

Millisesse see kategooriasse see mäng peaks kuuluma?

Miks seda mängu vaja on?

Mida see mäng peaks mängijale pakkuma?

... ja siis algab arendusprotsess, milleks võid otsida oskusi juba meilt!

Valmistame

Kaardimängud
Lauamängud

Trükiste kujundamine - graafiline disain

Meie osavad graafilised disainerid on valmis tulema vastu meie kliendi igale soovile. Loome silmatorkavaid plakateid, t-särkide kujundusi, kalendreid jne. Meie soov ja eesmärk on, et disain vastaks võimalikult palju kliendi ootustele ja selle nimel me töötamegi, et pakkuda kliendile parimat disainilahendust.

Kui sinu firma vajab kauneid visiitkaarde ja flaiereid enda tutvustamiseks või vajab sinu mäng vektorgraafikas loodud särtsakaid tegelasi, siis oleme meie just parim koht, kust seda saada.

Loe rohkem

Plakatid
Voldikud
Visiitkaardid
Brošüürid/kataloogid
Roll-up
Bännerid
Kleebised
Kalendrid

Kujunduse loomine ja/või lisamine valmis toodetele

Harvad ei ole olukorrad , kui vajame kingiks kas oma firma või pere tunnustega tasse, t-särke jm.  Siin on küll piiriks vaid fantaasia kuhu ja mida trükkida ning seda kõike aitavad kujundada meie disainerid.

... ja kui endal peaks fantaasiast puudu tulema, ka siis on kasulik küsida nõu. Meie osavad graafilised disainerid on valmis. 

Loe rohkem

Tassid
T-särgid
Külmkapimagnetid
Rinnamärgid jne
Autod
Motikad
(Vaateaknad)

Joonistamine, maalimine ja illustreerimine

Vajad oma raamatuse ilusaid illustratsioone, soovid oma fotost portreejoonistust või on sul midagi spetsiifilisemat silmas? Oleme valmis vastu tulema erinevatele soovidele ja pakkuma zparimat lahendust. Olgu see siis maal seinal või paberile pandud lugu.

Klient võib meile anda täiesti vabad käed pildi loomisel või siis lepime kokku täpsemalt, mis tüüpi illustratsiooni vaja on, olgu tegemist mingi tegelase kontseptsiooni loomisega või siis detailse maali maalimisega.

Oleme võimelised looma nii digitaalseid kui ka traditsioonilisi illustratsioone.

Loe rohkem

Portreed (ka lamineeritud)
Maastikumaalid (akrüül)
Raamatu illustreerimine
Posteri joonistamine
Koomiksi joonistamine (jaapani joonistuse viis Manga)
Pilt Manga stiilis

Firma visuaalse identiteedi loomine

Sinul on ettevõte/toode/teenus, kuid ei paista välja, tahad olla nähtav ja meeldejääv. Loome sulle iseloomuliku logo ja kujundame just sulle sobiva stilistika, mis jõuaks sihtrühmani ja enamgi veel, oleme abiks ka NIME valimisel.

CVI ehk KORPORATIIVNE VISUAALNE IDENTITEET

Korporatiivne identiteet koosneb elementidest, mille tuumiku moodustab ettevõtte logo. Lisaks logole tuleb aga määrata ettevõtte üldine nägu logoelementide, kirjatüüpide, värvide jne abil ning paika panna elementide kasutamine erinevatel kandjatel alates kodulehest ja visiitkaartidest  lõpetades autode ja firmakingitustega.

Juhised logo ja visuaalsete elementide kasutamiseks annab CVI ehk ettevõtte logoraamat, mis võib sisaldada lihtsalt logo üldkuju, värve, kaitseala ning selle kasutamist erinevatel taustadel, kuid võib olla ka oluliselt mahukam ja näidata ära ka näiteks messiboksid, pakendid, digimaterjalid, printmaterjalide üldkujundused jpm.

LOGOD ja BRÄNDING

Kui ettevõttel on nimi olemas, peaks selle ka visuaalselt ära märkima. Pakume nii täiesti uute logode loomist kui ka olemasolevate uuendust.

Olemasoleva logo uuenduse puhul säilitame vajadusel kas tunnetuslikult või konkreetsemalt seose eelneva visuaaliga, nt värvid, elemendid, kirjatüübi vms.

Uue logo loomisel võib klient anda meile täiesti vabad käed või lepime eelnevalt kokku värvide, elementide ja stiili osas.

Lisaks ettevõtte märgi välja töötamisele pakume ka brändingut ehk aitame kujundada ettevõtte poolt pakutavatele toodetele äratuntava stilistika.

Valmistame

CVI - stiiliraamat firmale
Logo
Visiitkaardid
Voldikud
Roll-up
Ikoonid
Kasutajaliidesed

Multimeedia disain

Animeeritud pühade tervitused või õnnitluskaardid, miks ka mitte dokumentaalfilm või reklaamfilm, videotervitused, animeeritud fotod või slaidid, sellele kõigele saab elu sisse puhuda.

Disainilahendused veebilehtedele või mobiiliäpi kujunduslahendused ja kasutajasõbralikkus on märksõnad, mille osas saame teile abiks olla.

Loe rohkem

Videote valmistamine (filmimine, monteerimine)
Diiserid
Reklaamid
Animatsioonid
Fotograafia
Audio - reklaamile, videole taustamuusika loomine

SUL TEKKIS HUVI?

Sul on idee või küsimus?
Küsi nüüd rohkem infot ja võta ühendust

SIIT