Merili Vridolin

Amet: koolitaja, inglise ja saksa keele tõlkmerili1

Kogemus: Lisaks erinevatele rahvastele on igal inimesel enda reaalsus, enda „maakaart“ ja seega omaenda keel. Aitan tõlkida tekste saksa ja inglise keelest eesti keelde ja tagasi. Samuti aitan koolituste kaudu aru saada, mida Sinu alateadvuse keel püüab Sulle öelda ja kuidas teadvuse tahtmisi alateadvusele selgeks teha. Ja kuidas rääkida teise inimesega sama keelt, et jõuda ühele meelele.

Minu koolituste põhiteema on, kuidas saame täiskasvanutena lastes välja tuua nende tugevused, kuidas neid tugevusi kasutada ressursina uute oskuste omandamisel. Ehk, et kuidas õppida õppima, asendades õpiblokaadid eduelamusega, kartlikkuse usaldusega ja läbikukkumishirmu uudishimuga. Varustan Sind õppimise ja õpetamise teel kasulike tööriistadega, mille rakendamist ei takista miski. Kui ainult soovid.

Olen võõrkeeleõpetajana tegutsenud aastast 1999 ja minu eesmärk on koolituste kaudu teadvustada meie endi võimalusi, kuidas muuta õppimine lihtsamaks ja tulemuslikumaks. Iseendile ja lastele.

Sihtgrupp: Lapsevanemad, õpetajad, õpilased ja kõik, kellel soov midagi tõlkida. Kas enda sees või enda ümber. Infot, mis tuleb lähemalt või kaugemalt.
Kontakt:
+372 5645 1186
merili.vridolin@paalalinna.ee

Tekkis mõtteid või huvi?

Kirjuta mulle
Koolitused

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Tahad lugeda lisa või kommenteerida, tee seda kohe

SIIT