Anzelika Toll

anzelika3Amet: Fotograaf, fototöötleja, multimeedia disainer

Kogemus: Olen kümneaastase kogemusega fotograaf ja disainer. Oma vanuse kohta olen vägagi lapsemeelne, selle võimaluse annab mulle minu väike tütar, kellega ma pean mängima igasugu rollimänge iga päev. Ma õpin nii kaua kui elan, haaran kinni kõikvõimalikest raskustest, mis teele satuvad ja pusin nii kaua kui asi selge ja lahendus leitud.

Fotograafia ja fototöötlus: Analoogfotograafiast telefonifotodeni.
See on minu kirg, hobi ja töö. Minu jaoks ei ole vahet millega, kus ja millal ma pildistan. Igast aparaadist, iga ilmaga, iga valgusega on võimalik välja võluda hetke ja emotsiooni iseloomustavaid fotosid. Pildistan enamasti kõike, mis silma hakkab, hiljem on võimalik erinevate fotode hulgast valida disainitööks vajalikku algmaterjali. Põhitööks on olnud senini stuudiofotod, pulmafotod, tootefotod ja fototöötlus. Vajadus fotosid töödelda ilmneb väga erinevates valdkondades, kas lihtne teksti kandmine fotole, tausta muutmine või elu läbi kollaažifotode. Mida tahes on fotodega manipuleerides võimalik korda saata. Siia valdkonda kuulub ka vanade fotode taastamine, mis on olnud minu töö üks suurem osa ja iga kord on selle töö tulemuseks klientide säravad silmad. Fotokoolitused, fotolaagrid igas vanuses soovijatele on senini olnud ühed vahvad ettevõtmised, kus igaüks on leidnud endale oma fotosilma, mille koolituse või laagri jooksul avanud oleme!

Multimeedia disain: Graafilisest disainist videoanimatsioonini.

Multimeedia disaini eriala on minu uus kirg, millesse sukeldusin tõsisemalt aastal 2015 ja seni on see olnud üks põnev kogemus ja millesse sooviksin sukelduda veel sügavamale, kuna avastamist ja õppimist on sellel erialal küllaga. Iga projekt on olnud õpetlik ja kaasahaarav, seega sellel rajal kavatsen kindlalt püsida nii kaua kuni kirge jätkub. Animeeritud pühade tervitused või õnnitluskaardid, miks ka mitte dokumentaalfilm või reklaamfilm, videotervitused, animeeritud fotod või slaidid, sellele kõigele saan elu sisse puhuda. Disainilahendused veebilehtedele või mobiiliäpi kujunduslahendused ja kasutajasõbralikkus on märksõnad, mille osas oskan kaasa rääkida.

Kontakt:
+372 520 4959
anzelika.toll@gmail.com
anzelikatoll.weebly.com

Tekkis mõtteid või huvi?

Kirjuta mulle
Disain ja kirjastus

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Tahad lugeda lisa või kommenteerida, tee seda kohe

SIIT