Ave Eero

Amet: ave2NLP treener ja koolitajate koolitaja; suhtlemistreener; ACT koolitaja-coach; psühholoog;

Kogemus: Igaüks meist ronib elus oma „mägede“ otsa. Koolitajana ja arengutreenerina oskan vaadata ning näha sellest kohast, kus mina oma mäe peal olen teiste mägesid – lootusrikkaid radasid, ees olevaid takistusi ja ummikteid, mis liiga lähedal olles võivad märkamata jääda. Nii mõneski kohas võin kasuliku suuna näitajaks olla. Olen pidevas arenemise protsessis alates 1965;  ühe imelise poja emana alates 1987; psühholoogina alates 1991; koolitajana alates 1993; ettevõtjana alates 1996; NLP treenerina ja suhtlemistreenerina alates 1997; erinevate teadveloleku praktikate uurija- kogejana alates 2012; ACT koolitaja ja coachina alates 2016.

Inimese ja koolitajana olen õppinud olukordadele lähenema erinevatest vaatenurkadest ning märkama „puude taga metsa“ ja „metsa sees puid“. Minu väärtustega kõlab kokku süstee
msus, praktilisus ja heatahtlik ausus. Ausus koos hoolivusega. Usun, et igaühes on olemas kõik sisemised ressursid, mis on vajalikud soovitud muutuste loomiseks. Minu missiooniks aidata inimestel neid ressursse avastada ja otstarbekalt rakendada.

Minu jaoks on oluline iga inimesega koos olles pidada temast lugu kui päikeseloojangust, mitte kui matemaatilisest  probleemist, mida analüüsida, välja selgitada, lahendada. Kui me imetleme päikeseloojangut, siis me ei ürita seda parandada, teha „õigeks“. Me lihtsalt väärtustame päikeseloojangut sellisena nagu see on – imeline ja vaatemänguline looduse kätetöö. Sarnaselt on kõik, kellega mul on olnud võimalus oma koolituste raames kohtuda, ainulaadsed ja ressursirikkad looduse kätetööd.  On tõeline privileeg olla neile inimestele arengupartneriks.

Kuna elus tundub olevat piisavalt süngust, siis nii inimese kui koolitajana on minu taotluseks  elada – tegusteda omalt poolt tumedaid toone juurde lisamata. Minu koolitustel on sageli ruumi teatud kergusele, mängulisusele ja naerule. Eks inglidki suudavad lennata, sest nad võtavad end kergelt J

Helen Keller on öelnud: „Elu on julge seiklus või mitte midagi.“ Soovin pakkuda arengutuge neile, kes on valinud oma elust ja tööst teha julge seikluse, juhinduda oma väärtustest, liikuda tundmatutele territooriumitele, väljuda oma mugavustsoonist, seilata tundmatutes vetes, õppida ja areneda kuniks seiklus kestab.

Kontakt:
+372 5646 4265
eeroave@gmail.com
Eesti NLP Instituut

Tekkis mõtteid või huvi?

Kirjuta mulle
Koolitused

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Tahad lugeda lisa või kommenteerida, tee seda kohe

SIIT